×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ بهمن - ۱۳۹۸  
true
true
شنیده ها از یک فرماندار غیر بومی حکایت دارد

پایگاه خبری تحلیلی برازجان سلام : به نقل از کانال ها گفته میشه بعد از یک دوره چند ساله فرماندار ارسلان زارع از فرمانداری می رود.
در آینده از دوران مدیریت ایشان بیشتر خواهیم گفت ، اما چیزی که مهم هست ، خبر های ضد ونقیص از فرماندار جدید می گوید.
*گفته میشه یکی از نمایندگان مجلس با فشار بر تصمیم گیران ، مایل هست که یکی از بستگان خود را بر مردم مسلط کند ، خبر دیگر از فرماندار غیر بومی حکایت دارد.
از نگاه من هر دو خطاست ، نه این نگاه قوم گرایی که متاسفانه میراث جدید این نماینده مذکور هست و نه گماشتن مدیری غیر بومی در سطح اول این شهرستان که همه به شرایط سیاسی ، فرهنگی و امنیتی آن واقفند ، انتساب فردی که هیچ آشنایی از مطالبات مردم در حوزه های مختلف و چالشهای سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان ندارد بی شک در شرایط فعلی کشور از نگاه من خطاست در این شرایط خاص کشور و شهرستان ، خاصه شرایط بحران بی آبی نیاز به یک فرد برجسته ، باتجربه در جهت درک مردم در مسیر همدردی و تعامل با گروهها ، هنرمندان و فعالین اجتماعی و سیاسی شهرستان هست ، بی توجهی به این موضوع ، فقط در جهت رضایت یک نفر شهرستان را دجار بحران هایی می کند که در آینده فقط می توان گفت که خود کرده را تدبیر نیست.
در گذشته انتخابها و انتسابهای غلط ضربات و مشکلات زیادی را در مسیر پیشرفت و وحدت برای این شهر بوجود آورده است که دود این بی تدبیری هم به چشم خود دولتمردان و هم مردم رفته است .
توجه به افکار عمومی در یک جامعه دموکراسی می تواند در روند مردم سالاری بسیار مفید و سازنده باشد.
امید که در نهایت هر تصمیمی منجر به آینده مطلوب و زیبایی برای این مردم شریف را رقم بزند.

true
true
true
true
 1. دشتستانی

  ببخشید تا حالا فرماندار ان قبلی که بومی بوده اند چه گلی به سر مردم این شهر زده اند.کدام تدبیر و پیشرفت را باعث شده اند.شاید غیر بومی بودن بیشتر به نفع شهرستان باشد.

  • سید محمد مهدی

   علیکم سلام عنایت بفرمایید در کانال تلگرام ما برازجان سلام عضو شوید
   و محبت از نظر شما
   فقط یاداوی می نماییم دشتستانی مشکلات شهر می شناسه و در صورت امکان بودن براش بهتر عمل می نماید اما غیر بومی دشتستان این کار ممکن کم بیش انجام بده

 2. اسماعیل

  متاسفانه انتخاب یک فرماندار نه بر اساس توانایی و مدیریت عملگرایی می باشد بیشتر واسطه ای و حزبی یا بعضا لابگری و….
  فرماندار باید بومی ان شهر باشد یا استان .بعد اینکه توانایی و اقتدار در همه موضوعات اعم از سیاسی اقتصادی و فرهنگی …دارای برنامه و شجاعت باشد . عملگرا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true